Hediye internet Paketi

Turkcell Bedava internet 2019

Turkcell Bedava internet 2019

Turkcell bedava internet 2019 , yılında mobil hat kullananların internet kullanımı da oldukça fazlalaştı. Turkcell bedava internet nasıl yapılır  sorusu bir çok insanın kafasını karıştırıyor. Fakat bunun çözümü oldukça kolay, Turkcell müşterileri için hep bedava internet kampanyası yapıyor. İnternetiniz bittiği  zaman bu kampanyalara katılım hediyenizi alabiliyorsunuz. Yapılan kampanyalar ile genelde günlük, haftalık, aylık hediye internet paketleri veriliyor.

Turkcell Bedava internet paketleri hediye olduğundan dolayı yalnızca yurt içinde geçerli olacak şekilde optimize edilmiştir. Zaten yurt dışına çıkacağınız zaman müşteri hizmetleri ile görüşüp nasıl bir kullanım yapmanız gerektiği hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Yılbaşı (yeni yıl), Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı, 30 Ağustos Zafer Bayramı ve 15 Temmuz gibi özel günlerde Turkcell bedava internet kampanyaları yapmakta. Her yıl olduğu gibi Turkcell Bedava internet 2019 yılında da aktif mobil hat kullanıcıları için işe yarayacak.

Yeni Hat, Hat Taşıma Yeni Abone Bedava 8 GB internet

Aboneler Turkcell’den yeni bir hat aldıklarında 8 GB bedava internete sahip olurlar. Yeni hat aldığınız an itibariyle bedava internet kampanyalarından bu sayede faydalanmış olursunuz.

Turkcell Yeni Müşteri 8 GB Bedava internet 2019
Turkcell Yeni Müşteri Bedava internet Kampanyası

Turkcell Bedava internet Nasıl Yapılır ?

Bip, Salla Kazan, Fizy, Dergilik, Gnç ve benzeri bir çok uygulamayla verilen yeni bedava internet paketleri.

Platinum Doğum Günü Hediyesi 1 GB Bedava internet

Kampanyadan yalnızca alt kısımda bulunan tarifelerden birini kullanan aboneler doğum gününde 24 saat geçerli 1 gb hediye internete sahip olacaklardır.

Kampanya kapsamında  Kampanyadan bireysel faturalı, Platinum 10, Platinum 12 GB, Platinum 15 GB, Platinum 15, Platinum 18 GB, Platinum 20 GB, Platinum 20, Platinum 25, Platinum 35, Platinum 50 GB, Platinum 50, Gold Plus 2000 dk Her yöne, Gold Plus 2000 dk Her yöne Kampanyası, Gold Plus Kampanyası, Gold Plus Yeni, Platin, Platin Ekstra İnternet, Platin Prestij, Platinum Plus 2500 dk Her yöne, Platinum Prestige, Platinum 10 GB Basın, Platinum 10 GB, Platinum 10 GB Özel, , Platinum Plus 8 GB, Platinum Elit 1000, Platinum Elit 2000, Platinum Mega, Platinum Mega 7 GB, Platinum Mega 10 GB, Platinum Mega 15 GB, Platinum Mega 20 GB, Platinum Mega 50 GB, Platinum Mega 6 GB, Platinum Mega 8 GB, Platinum Plus 6 GB, Platinum Plus 10 GB paketlerindeki hat sahipleri, doğum günlerinde yurt içinde geçerli günlük 1 GB hediye edilecektir.

GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Bedava internet Kampanyası

Gnç Bedava internet kampanyasından faturalı ve faturasız GNÇ’li aboneler yararlanabileceklerdir. Turkcell’de yenilenen GNÇ uygulamasını telefonunaa indir sen de bolluk dünyasına katıl. Haftada 2 kez hediye yumurtanı çatlat, anında hediyeleri kazan.

Kampanyadan faydalanmak için telefonuna GNÇ uygulamasını yükledikten sonra “ÇATLAT” bölümüne girmelisin. İlk girişte karşına çıkan 2 yumurtayı kırıp hediye kazanacağın haftanın 2 gününü belirlemen gerekir. Hediye günlerinde “ÇATLAT”a tekrar giriş yapıp o günün yumurtasını kırarak hediyeni kazanabilirsin. Saatlik bedava internet paketlerinden faydalanma hakkın sen yumurtalarını çatlatır çatlatmaz gelecek bilgilendirme SMS’i ile başlayacaktır. 1 TL’ye 1 GB internet paketi, eğer gelen bilgilendirme SMS’ine onay verirsen , hemen sonra aktiflenir ve 24 saat geçerli olur. Kampanyadan yararlanmak için uygulamayı kullandığın cihazda GNÇ uygulamasına konum izni vermelisin.

Bip Bedava internet Paketi Nasıl Yapılır 2019 ?

BiP Uygulamasını akıllı cihazınıza yüklediğinizde ilk mesaj göndermeniz ile hediye 1 GB internet paketi otomatik olarak hattınıza yüklenecektir.

Ayrıca BiP uygulamasında gurup kurup 10 Mesaj gönderirseniz yine hattınıza haftalık 1 GB Bedava internet otomatik olarak tanımlanacaktır. Hediyenizi yine size gelecek olan bilgilendirme mesajının ardından kullanmaya başlayabilirsiniz. Böylece müşterilerin en çok kullandığı Turkcell Bedava internet 2019 paketi haline geldi.

Turkcell Bedava internet 2019

Aşağıdaki hediye internet kampanyalarını da kullanabilirsiniz. Katılacağınız bazı kampanyalar dakika, sms ve benzeri hediye içeriklerde verebilir.

Sürpriz Nokta Bedava internet Kampanyası

Bip Uygulaması üzerinden Sürpriz Nokta kampanyasını takip edin, ilgili lokasyonlara giderek size özel hediyenizi alın. Belirtilen lokasyonlara yakın bir konumdaysanız günde 10 GB ve daha fazla bedava internet kazanabilirsiniz.

Yaani Arama Motoru Uygulaması Bedava internet 2019

Yaani bildiğiniz üzere Turkcell’in yerli arama motoru olarak aramıza katıldı. Turkcell bu arama motorunun öncelikle uygulamasını daha sonrasında ise bilgisayar sürümünü çıkardı. Çok kısa bir süre içerisinde milyonlar tarafından kullanılmaya başlandı.

Yaani Bedava internet sahibi olmak için öncelikle Turkcell’li olmanız gerekmektedir. Daha sonrasında ise akıllı cihazınıza bu uygulamayı yükleyip hediyeinternetpaketi.com yazıp ara butonuna tıklayarak giriş yaparsanız 1 GB Bedava internet otomatik olarak hattınıza gelir.

Turkcell

Turkcell Türkiyenin en büyük Gsm operatörüdür, verdiği hizmet kalitesi bakımından da tartışmasız 1. sıraya adını yazdırmıştır. Abonelerinin genelde Turkcell’i seçme sebebi ise şebeke ile alakalı herhangi bir problem yaşamamaları ve sürekli yapılan kampanyalar ile hediyeler verilmesidir.

Youtube Bedava internent Paketi 2019

Youtube bedava internet, Turkcell’in hattınıza özel olarak tanımladığı hediye internet paketlerinde herhangi bir kısıtlama olmadığı taktirde Youtube’ta video izlerken veya müzik dinlerken kullanabilirsiniz. Hattınıza gelecek olan %80 ve %100’lük mesajları dikkate alarak bir aşım yapma durumunu da ortadan kaldırırsınız.

Turkcell instagram Bedava internet Paketi 2019

İnstagram Bedava internet, Yine Turkcell kampanyasına katılıp alacağınız hediye internet paketi ile instagram uygulamasına giriş yapıp arkadaşlarınızla etkileşimde bulunabilirsiniz. Uygulama içerisindeki videoları izleyip beğendiğiniz gönderilere like atabilirsiniz.

Turkcell Whatsapp Bedava internet Paketi 2019 Kampanyası

Whatsapp Bedava internet, Whatsapp Dünya genelinde en çok kullanılan uygulamalar arasında ilk sırada yer alıyor. Bu uygulamayı mesajlaşma, sesli ve görüntülü arama ayrıca dosya gönderimi gibi bir çok adımda kullanmaktayız. Hediye edilen paket vasıtasıyla Whatsapp uygulamasını da rahatça kullanabilirsiniz.

Hediye internet Paketi

Bu sayfada Turkcell Bedava internet 2019 kampanyaları sürekli güncel bir şekilde ilgililer için paylaşılmaktadır. Paylaşılan kampanyalar ücretsizdir ve genelde otomatik olarak iptal olan kampanyalardır. Aksi bir durumda zaten bizler bunu yazıyoruz. En yeni Turkcell Bedava internet paketlerinden arkadaşlarınızın da haberdar olmasını isterseniz aşağıdaki beğen ve paylaş butonlarını kullanabilirsiniz. Ayrıca üst kısımda bulunan whatsapp butonunu kullanarak Whatsapp’tan sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

Kullanmadığım Bedava internent Paketi Ne olur ?

Kullanmadığınız hediye internet paketi belirtilen süre sonunda otomatik olarak sonlanır. Hediye internet paketleri belirli süre için geçerlidir, Turkcell sınırsız bedava internet bulunmamaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.